KİLİT BÜYÜSÜ

KİLİT BÜYÜSÜ

Büyüler, antik çağlardan beri metafizik ilminin uzmanları tarafından büyük bir emek harcanarak yapılmaktadırlar. Büyülerin etkileri ile de büyüleri yaptıran kişiler hayatlarında arzuladığı yerlere gelebilir, belli ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilirler. Bu etkiler isteğe bağlı olarak kötü niyetlere veya iyi niyetlere hizmet edebilirler. Büyülerin kötü niyetler veya iyi niyetler ile yapılması büyünün değişmesini gerektirmez. Bir büyü iki niyet ile de yapılabileceği gibi, farklı sonuçlar da aynı büyüyle alınabilir. Kilit büyüsü bu tür büyüler arasında yer alır ve sevilen birini kendine bağlama niyeti ile yapılır. Büyünün yapılış niyetinin iyi olmasına bir örnek vermemiz gerekirse; ilişki içindeki ilgi ve alakası azalan partnerlerin bu ilgisini yani bağlılığını tekrar sağlamak için yapılabilir.
Kilit büyüsünün kötü bir niyetle nasıl yapılacağını da belirtmezsek olmaz. Zaten mutlu bir ilişkisi olan birisine platonik hisler besleniyor ise bu kişiye yapılan kilit büyüsünün bireyin ilişkisini bozup büyüyü yaptıran kişiye bağlaması olasıdır. Bu durumda büyü iki insanı üzer ancak büyüyü yaptıran kişinin çıkarları doğrultusunda kötü bir niyet ile yapılmış olur. Kilit büyüsünün bu iki duruma da hizmet etmesi mümkündür ve iki işlem de benzer teknikler ile yapılabilir. Fakat büyünün etkileri biraz daha farklı bir süreç ile işleve geçer. Kilit büyüsünün ne tür etkileri olduğunu merak ettiğinizi biliyoruz. Sizleri daha fazla bekletmemek adına büyünün etkilerinden bahsetmeye geçeceğiz.
KİLİT BÜYÜSÜ ETKİLERİ
Büyülerin etkileri tamamen yapılış niyetiyle doğru orantılıdır. Bu etkiler büyüyü yaptıran kişinin istekleri üzerine değiştirilebileceği gibi kuvvetli hale de getirilebilir. Ancak her şey büyünün yapılış niyetine bağlı değildir. Büyünün etkilerinin kuvvet oranı büyüyü yapan kişinin ustalığına, bilgi birikimine ve büyüyü yapma tekniğine bağlıdır. Nasıl ki tecrübe her iş dalında daha iyi sonuç almayı sağlıyorsa, bu konuda da aynı etkiye sahiptir. Bir büyü yaptıracağınız zaman büyüyü yaptıracağınız medyumun uzmanlığı ve tecrübesi mutlak önem arz eder. Eğer yeterli ustalığa sahip olmayan bir medyumdan yardım isterseniz, büyünün sonucu istediğiniz gibi olmayabileceği gibi büyünün tutmaması da olağandır. Kimse tutmayan bir büyüye maddi ve manevi bel bağlamak istemez. Bu nedenle büyü yaptıracak olan kişilerin dikkat etmesi gereken önemli detaylar ciddiye alınmalıdır.
Burada bahsettiğimiz ciddiye alınması gereken detayları tahmin etmek zor değildir. Öncelikle büyü yaptıracağınız medyum seçimi çok önemlidir. Ardından da büyü hakkında yeterli bir bilgi dağarcığına sahip olmalısınız ki detaylar kafanızı karıştırmasın. Buradaki bilgi edinme aşamasını sitemize üzerinden rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Hazır bahsetmişken büyünün etkilerini sizlere aktarmak ile bilgi vermeye başlayabiliriz. Kilit büyüsü, eşleri veya sevgilileri birbirine bağlamak için yapılan, kökeni antik çağlara dayanan bir büyüdür. Büyü birkaç aşamada tesirlerini gösterir. İlk olarak ilgi ve alakası azalmış partnerin samimiyetini, sıcaklığını, ilgisini ve partneri ile olan iletişimini artırır. Ardından ilişkideki sadakat ve dürüstlüğü sağlar. Büyünün bu ve benzeri birçok iyi etkisi vardır. Bu etkiler ile birlikte yıkılmak üzere olan bir ilişkinin bağlılık, aşk, sevgi, güven ve saygı temelleri tekrardan sağlamlaştırılır.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın