KAŞIK BÜYÜSÜ
Büyüler yapılış yöntemleri ve metotlarının doğru eller tarafından uygulanması ile inanılmaz etkiler gösterebilen spiritüel işlemlerdir. Her tür niyete hizmet edebilecek büyü yapmak olağandır. Bunun da yanı sıra bazı büyüler birden fazla niyetle dahi uygulanabilir. Bu tür büyülerin genellikle yöntemlerinde sadece ufak bir detay değiştirilir ancak büyünün etkileri ve sonucu tam anlamı ile farklı olur. Kaşık büyüsü bu büyülerden bir ve en sık tercih edilenidir. Eski çağlardan beri uygulana kaşık büyüsünün hem aşık etme hem de ayırma niyetleri ile yapılması mümkündür. Büyünün ritüelindeki ufak bir değişiklik ile iki etkinin de alınabiliyor olması gelmiş geçmiş en sık tercih edilen büyülerden bir haline gelmesini sağlamıştır.
Kaşık büyüsünün etkileri sayesinde binlerce kişi aradığı aşka kavuşmuş, sevdiği kişiyi kendisine aşık edebilmiştir. Kaşık büyüsünün kötü niyetli uygulanması ile ise yine binlerce kişi düşmanlarını sevdiklerinden ayırmıştır. Kötü niyetler ile yapılan kaşık büyüsünün çiftleri birbirinden soğutarak ayırması büyünün daha da çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Düşmanlara bir ders vermek için yapılabilecek kötü niyetli kaşık büyüsünün etkileri, büyüye maruz kalanlar için kabus gibidir. İyi niyetler ile yapılan kaşık büyüsünün ise platonik aşk hissedilen kişiyi, büyüyü yaptıran kişiye büyük bir aşk ile tutulması sağlanır. Bu büyünün etkileri ile kişinin zihnine aşk tohumları serpiştirilir ve yavaş yavaş aşka tutulması sağlanır. Büyünün bütün tesirleri tamamına erdiğinde kişi kendini aşka kapılmış bulacağı gibi büyüyü yaptıran kişiden uzak kalamayacaktır.
KAŞIK BÜYÜSÜ ETKİLERİ
Kaşık büyüsünün iyi ve kötü niyetler ile yapımındaki metotlar birbirinden çok farklı olmasa dahi büyünün etkileri farklı olmaktadır. Büyünün yapıldığı niyete göre gösterdiği etkiler insanlar tarafından merak edildiği için sizlere büyünün etkilerini detaylı bir şekilde anlatacağız. Kaşık büyüsü iyi niyetler ile yapılır ise büyünün tesirleri aşık etmeye yönelik olacaktır. Bu işlemin yapıldığı kişi kendini büyüyü yaptıran kişinin çevresinde huzurlu ve mutlu hissederken o etrafında değilken huzursuz olacaktır. Bununla birlikte büyünün ikincil etkileri devreye girer ve kişi yavaş yavaş aşka kapılır. Büyülerin ikincil etkileri, büyünün tesirleri sayesinde tetiklenen durumlardır. Bu etkiler ile birlikte aşkın kuvveti artara kaçınılmaz hale gelir. Büyünün etkisi ile aşık edilen bireyin hissettikleri giderek artacağı için sonucunda ilişki kurulur ise temelleri çok sağlam olacaktır.
Kaşık büyüsünün kötü niyetler ile yapılması durumunda ise büyünün kuvvetli bir ayırma tesiri olacaktır. Bu işleme maruz kalan çiftin ilişkisi büyük bir ayrılık ile biteceği gibi birbirleri ile görüşmeyi de keseceklerdir. Büyü yavaş yavaş çifti birbirinden soğutarak ayıracaktır. Büyünün etkileri o kadar kuvvetlidir ki kaşık büyüsünün ayırma etkisinden herkes korkmaktadır. Kaşık büyüsünün kötü niyet ile yapılması ile her yıl binlerce çiftin ilişkisi bitmektedir. Eğer bu çiftlerden biri olmak istemiyorsanız belli önlemler almanızı tavsiye ederiz. Büyünün bozum yöntemi ve büyüye yönelik korunma işlemleri hakkında bilgi edinmek için yazımızın devamını pür dikkat okumanızı öneririz. Büyünün etkilerini bozdurmak için işinin ehli bir medyumdan yardım alınmalı ve bir dakika bile kaybetmeden büyü bozulmalıdır. Aksi takdirde kaşık büyüsünün kötü niyetli etkileri giderek güçlenecek ve büyü bozulamaz hale gelecektir. Büyünün etkileri ile çiftin ebeveynleri bile çiftin ayrılığını destekleyecek, evli bir çift büyüye maruz kalmışsa, boşanma gerçekleşecektir.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın