KARA BÜYÜ
Büyüler, onlarca çeşidi ve türü olan işlemine göre kuvvetli, hızlı, tehlikeli ve etkili olabilmektedirler. Her büyünün kendi yapılış yöntemi ve metodu olduğu gibi büyülerin tarifleri de oldukça çeşitlidir. Aynı büyünün farklı tarifler ve farklı teknikler ile uygulanması mümkündür. Bu işlemler ne kadar aynı sonucu veriyor olsa dahi değişik tekniklerin kullanımı ile bu sonuçlar ekstra etkiler ile elde edilebilmektedir. Büyü etkilerinin çeşitliliği denilince akla gelecek ilk büyü kara büyü olacaktır. Geçmişten günümüze kadar zarar verme niyetleri ile sıklıkla yapılan kara büyülerin büyük hasarlar açma etkisi vardır. Korkulası büyüler olan bu işlemler ismini bile sırf korku salması için almıştır. Buna rağmen günümüzde halen sıklıkla kara büyülerin yapıldığını söyleyebiliriz.
Büyük bir tehlike teşkil eden ve yine de bu kadar sık yapılan kara büyülerin nasıl işlemler olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Çünkü bilenler bile yüzde birini biliyordur diyebiliriz. Kara büyülerin gizemleri halen çözülememekte olduğu gibi haklarında bilinmeyen binlerce detay vardır. Bugün sizlere bu detaylar hakkında elimizden geldiğince bilgi vererek meraklarınızı gidereceğiz. Kadim büyü kitaplarından elde ettiğimiz sırlar ile kara büyüler hakkındaki en büyük gizemleri sizler için açığa çıkarıyoruz. Unutmayınız ki aktaracağımız bilgiler son derece tehlikeli büyüler hakkında olacaktır ve böyle bir işlem yaptırmadan önce iki kere düşünmenizi, bolca araştırma yapmanızı öneririz. Çünkü kara büyülerin etkileri sonrasında geri dönüşü olmayan sonuçlar alınabilir.
KARA BÜYÜ ETKİLERİ
Kötü niyetli büyüler denildiğinde akla ilk gelen isim kara büyü olacaktır ancak aslında kara büyüler kötü niyet büyüsü olarak adlandırılmamalıdır. Kötü niyet büyüleri ile kara büyüler kıyaslanamazlar bile. Çünkü kara büyülerin temelinde lanetli uygulamalar ve tehlikeli ritüeller yatar. Bu işlemlerde kullanılan ulvi enerjiler kirletilir, lanetlenir ve yönlendirilen kişide ciddi psikolojik veya fiziksel hasarlara yol açar. Ancak kötü niyet büyüleri uygunsuz gayelere hizmet eden normal büyülerdir. Kara büyülerin kuvveti ve tehlikesi ile kıyaslanamazlar. Bahsetmekte olduğumuz büyülerin ne gibi etkilere yol açma ihtimaline sahip olduklarını anlamanız için sizlere bir liste hazırladık. Aşağıda en sık yapılan kara büyülerin tesirlerini görebilirsiniz.
  • Lanetli işlemlere maruz kalan kişiler, huzursuzluk, gerginlik, stres, uykusuzluk ve moral düşüklüğü etkilerine maruz kalırlar.
  • Kuvvetli bir kara büyünün etkisi altındaki birey, aniden ortaya çıkan ve geçmişte yaşanmış hiçbir travmaya bağlı olmayan psikolojik rahatsızlıklar edinebilir.
  • Bu büyülerin etkisin altındakiler, paranoyak ve güvensiz davranışlar sergileyip, çevresindeki insanları kendinden iterek yalnızlığa mahkum kalırlar.
  • Büyünün sonuçları ile birlikte delilik yavaş yavaş devreye girecektir. Etkili bir kara büyünün musallat etkisi bile olabilmektedir.
  • Kin ile yapılan kara büyülerin kalıcı etkileri bile olabilmektedir. Kısmet kapanması, bereketin kapanması ve benzeri etkiler bu tür büyülerin sonucunda ortaya çıkar.
  • Kara büyülerin en büyük tehlikesi de kişilerin zihnini tamamen ele geçirip kendini intihara sürüklemesini bile sağlayabilmesidir.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın