Hakkımızda


Beytullah Şentürk Kimdir?

Metafizik Uzmanı Beytullah Şentürk, 1984 yılında Samsun’un Bafra ilçesinde doğdu. İlk öğrenimini Bafra’ya bağlı Şirinköy İlköğretim okulunda tamamlayarak sırasıyla İstanbul Büyükçekmece Ortaokulu, Tokat İmam Hatip Lisesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri bölümünü tamamladı.

Hafızlığa İlkokul çağında Bafra Darboğaz Kuran Kursunda başladı. İcazet eğitimini ise Alaçam Kuran Kursunda tamamladı. Eğitim hayatı boyunca İstanbul Büyükçekmece Medresesi ve İstanbul Fatih Medresesinde Arapça, Osmanlıca Fıkıh İlmi ve Siyer İlmi eğitimlerini aldı. Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı olarak Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde imam ve hafız eğitmeni olarak çalıştı.

Metafizik alanında da bir takım araştırma/inceleme yürütmesinin ardından Metafiziğin Cinler Âlemi alanında uzmanlık derecesine yükseldi. Almanya’nın Hessen Kentinde ki bir hastanede Nöroloji ve Psikiyatri alanlarında yürütülen bazı çalışmalara katıldı.


Yurt içi ve Yurt dışında yayın yapan birçok Televizyon programına Metafizik alanında yorum yapmak üzere konuk olarak davet edildi. Yaygın ve yerel olmak üzere birçok gazete, dergi ve internet sitesinde cinler âlemi ile ilgili makaleleri yayınlandı.

İngiltere Londra Metropoliten Üniversitesinde Metafizik üzerine konferans veren; ve Öğrencidir. Dünya'da hem metafizik uzmanı hem de Metafizik Üniversitesi'nden mezun olacak ilk kişidir.

Metafizik alanında yaptığı çalışmalardan ötürü birçok ödüle de layık görüldü. Kahya Medya tarafından İstanbul Portaxe’de düzenlenen Altın Taç ödülleri gecesinde "Yılın En Başarılı Metafizik Uzmanı" ödülünü aldı. Bu ödülle birlikte Türkiye’de ödül alan ilk Metafizik Uzmanı olma unvanını elde etmiş oldu.

Yurt içi ve Yurt dışında birçok noktada ofisi bulunan Metafizik Uzmanı Beytullah Şentürk, Siyaset, İş ve Sanat camiasında çok sayıda kişiye özel danışmanlık hizmeti vermektedir. 

ALDIĞI ÖDÜLLER
Kral Taç -  "Yılın En Başarılı Metafizik Uzmanı"
Türkiye Ödülleri- "Yılın Metafizik Uzmanı"
Gold Faces of Turkey- "Yılın En Başarılı Metafizik Uzmanı"

Yorumlar (1)

Hayırlı akşamlar hocam
2021-08-28 21:45:43

Hayırlı akşamlar hocam ben nermin oğlumun tel yazıyorum bende bunalım sıkıntı yerinde duramama rukye yaptırdım bende büyü ve aşık çin çıktı ne kadar doğru bilemiyom çok eski diyorlar bana bilgi verin km

Yorum Yazın