Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Kötü niyet büyüleri, düşmanlara ve sevmediğiniz kişilere hayatlarında belli zorluklar çıkarmak için uygulanabilecek işlemlerdir. Düşmanlara yapılan kötü niyetli büyülerin etkileri oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Bu etkilerden en sık maruz kalınanları huzursuzluk, paranoya, depresyon ve delirtme tesirleridir. Domuz yağı büyüsü, huzursuzluk ve delirtme etkileri olan büyülerden en kuvvetlisi olarak antik çağlardan beri yapılan bir işlemdir. Büyünün tesirleri ile binlerce kişinin hayatı zindan edilmiştir. Domuz yağı büyüsünün etkileri bilenleri tarafından büyük bir korku uyandırmaktadır çünkü büyünün etkilerine bir kere maruz kalındığında bozdurması bir hayli zordur. Kötü niyet büyülerinden en kuvvetlisi olan domuz yapı büyüsünün ritüelinin yapımı da etkilerinden kurtulmak kadar zordur.

Domuz yağı büyüsüyle ilgili bilinmeyen ve merak edilen onlarca konu vardır. Bu yazımızdaki amacımız sizlere domuz yağı büyüsüyle ilgili aradığınız tüm yanıtları sağlamaktır. Büyünün etkileri, yapımı, belirtileri ve bozumu ile ilgili en nadir bilgileri ve gizemleri açıklayacağımız gibi; büyü hakkında bilinen yanlışları da düzelterek büyünün yan etkilerine maruz kalmanızı önleyeceğiz. Çünkü büyü ilmi ciddiye alınmadığında istenmeyen sonuçlara yol açabilecek bir ilimdir. Eğer bir büyü hakkındaki yanlış bilinen bilgiler kullanılmaya, uygulanmaya çalışılır ise büyü geri teperek kötü etkiler büyüyü uygulamaya çalışan bilinçsiz kişiye sekebilir. Bu gibi tehlikelerden zarar görmemenin tek yolu ise büyüler ile ilgili bilgileri sadece net bilgi veren sitelerden edinmektir.

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ ETKİLERİ

Etkileri ile maruz bıraktığı kişilerin hayatındaki huzuru ve rahatlığı tamamen yok eden domuz yağı büyüsünün pek çok kişinin hayatını mahvettiğini söyleyebiliriz. Domuz yağı büyüsünün huzursuzluk verme etkisinin zaman ile artması sonucunda kişilerin akli dengesine de zarar vermesi bir hayli olağandır. Domuz yağı büyüsünün etkilerinin bu kadar kuvvetli olmasının en büyük nedeni büyünün ritüelidir. Büyülerin ritüelleri bir büyünün gidişatı, sonucu ve etkileri ile ilgili her tür konuyu belirlemekte rol oynar. Ritüel ne kadar doğru malzemeler ile ne kadar kuvvetli bir yöntem kullanılarak yapılır ise büyünün etkileri de o kadar güçlü olacaktır. Ancak domuz yağı büyüsünün etkilerinin bu kadar kuvvetli olmasını sağlayan bir etken daha vardır. Bu ise büyünün ritüeli ile yönlendirilen enerjilerin türüdür.

Büyülerde genel olarak ulvi enerjiler veya öte alemsel enerjiler kullanılmaktadır. Ancak domuz yağı büyüsünün ritüeli ile büyü yapılan kişiye yönlendirilen enerjiler kirlenmiş enerjilerdir. Nasıl ki kara büyülerde ulvi enerjilerin lanetlenmesi ile uygulanan ritüeller varsa; domuz yağı büyüsü işlemi sırasında ise öte alemsel enerjiler belli etkenler tarafından kirletilir ve kötü niyetli enerjiler olarak yönlendirilir. Bu durum sonucunda büyüye maruz kalan kişiler ilk olarak çeşitli psikolojik problemler ile karşılaşmaya başlarlar. Büyünün yaratacağı ilk psikolojik rahatsızlık paranoya olacaktır.

Ardından kişinin ruhani dayanıklılığı kırılarak kendine güveni, etrafa güveni azaltılır ve her tür etkenden rahatsız olması sağlanır. Bununla birlikte fevrilik, stres, anksiyete ve depresyon etkilerine maruz bırakılır. Büyünün huzursuzluk etkisi de devreye girince geriye son olarak delirtme tesiri kalacaktır. Domuz yağı büyüsüyle birisini delirtmek büyük bir uzmanlık gerektirmektedir. Büyü ritüelinde yapılan en ufak bir hata geri tepmeye sebep olacağı için incelikle uygulamak şarttır. Büyünün usta bir medyum tarafından yapılması sonucunda büyünün son etkisi öte alemsel varlıkların musallatı olacaktır. Bu etki ile akli dengeyi yitirmek kaçınılmaz olacağı için kişi delirecektir


Yorumlar (1)

Faruk akcaba
2022-08-24 08:31:02

Domuz büyüsü nasıl bozulur

Yorum Yazın