Cin Sahiplenmesi Nedir?

Cin Sahiplenmesi Nedir?

Cinin Aşık Olup Musallat Olması Nasıl Anlaşılır? 
Kişinin rüyada kendi kınasını veya düğününde gelinlik giydiğini görmesi, orada ateş etrafında halay çeken varlıkları görmesi, rüyada biriyle karı koca ilişkisine girdiğini görmesi veya hissetmesi ve uyandıktan sonra yeterli uyumuşsa bile aşırı yorgunluk hissi, eline kına yakılmış olduğunu görmesi vücudunda morarmalar, kızarıklıklar, birinin temas ettiğini, ayağını tuttuğunu hissetmesi ve buna benzer göz ile görülmediği halde hissedilen ve sonucunda ortaya çıkan fiziksel etkiler varsa bir cin sahiplenmesi yani cinin aşık olup musallat olması yüksek ihtimaldir. Evli kadınların eşlerinden nefret ederek kocalarından soğuması ve uzaklaşması, yine evli erkeklerin eşlerinden nefret etmesi ve soğuması, bekar kadın ve erkeklerin ise karşı cinsleriyle yakınlaşma gösterememesi ve özellikle evlilik çağında evliliğe sıcak bakamaması durumunda o kişide cin sahiplenmesi olabilir.

Evli Kadınlarda Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır? 
Cinlerin de insanlar gibi cinsiyetleri vardır. Muhtemelen kadınlara musallat olan cinin cinsiyeti erkektir. Eğer ki kadın eşiyle ilgili bir vesveseye kapılıyorsa, kadın eşini kıskanmıyorsa, onu çirkin görüyorsa, eşine iftirada bulunuyorsa, sebepsiz yere tartışmalar çıkarıyorsa ve kadın eşiyle aynı yatağı paylaşmak istemiyorsa, kadının eşine karşı olan davranışlarının tamamıyla olumsuz yönde değişmişse, kadının kocasına karşı aniden sıra dışı soğukluğu varsa, aile içi huzursuzluk varsa, eşler arasındaki sevgi ve saygı birdenbire ortadan kalkmışsa bu durumda söz konusu kadında cin musallatı olduğu söylenebilir.
Bu tür varlık veya varlıklar uzaklaştırılmadığında genellikle bu birliktelikler ayrılıkla sonuçlanır. Kadınlarda bu cinlerin musallatının varlığı rüyada kendinin düğününde gelinlik giymiş olarak evlendiğini görmesi, gerçek hayatta ise okşandığını veya vücuduna dokunulduğunu hissetmesi, tuvalet veya banyoda biri tarafından gözlendiğini hissetmesi şeklinde de tarif edilebilir.

Bekar kadınlarda Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır? 
Bekar kadınlara olan cin musallatı da evli kadınlarınki gibi gerçek olabilecek bir konudur. Bekar kadınların erkeklere karşı soğuk hissetmesi, görücülerini sebepsiz yere reddetmesi, görücüleri kabul etse bile nişanlılık döneminde yaşanan tartışmalarla nişanın bozulması, talibinin kızın çevresi tarafından yakışıklı olduğu ve kendisine uyumlu olduğu söylenmesine rağmen kızın anlamsızca taliplerini çok çirkin görmesi ve mantıksız bahaneler uydurması, evliliğe karşı isteksizlik hissetmesi, karşı cinse karşı ilgi duymaması şeklinde sebeplerle teşhis konulabilir.

Evli Erkeklerde Cin musallatı Nasıl Anlaşılır? 
Kadınlara oranla erkeklere musallat olan kadın cinler daha kıskanç ve daha tehlikelidir. Kadın cinler musallat oldukları erkeklerin eşlerine veya nişanlılarına ciddi zararlar verebilir. Cin musallatı evli erkeklerin eşleriyle aralarını açmaya çalışırlarken, bekar erkeklerin kısmetlerinin kapanmasına neden olabilir.

Bekar Erkeklerde Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır?
Bekar erkeklerin kadınlara karşı soğukluk hissetmesi, yuva kurma isteğinin olmaması, taliplerini olduğundan çirkin görmesi, ailesinin baskısıyla nişanlansa bile nişanlılık döneminde birçok sorun çıkartması, yine aile baskısıyla evlilik yoluna girmiş olsa bile gerdek gecesinde eşiyle ilişki kuramaması, halk arasındaki deyimiyle erkekliği bağlanmış olması ve bunun gibi sorunlar ortaya çıkar.

Hamilelere Musallat Olan Cinler Nasıl Anlaşılır? 
Hamilelik öncesi veya sonrası, loğusalık dönemi gibi kadınların fiziken ve psikolojik olarak zayıf düştükleri dönemler bulunmaktadır. Bu dönemler cin musallatının en çok görüldüğü dönemlerdir. Hamile kadınlara bulaşan musallatı hamilelerde düşüğe sebep olmaktadır. Sürekli hamile kalıp düşük yapan kimselerin tıbben tedavisi gerçekleştirilemiyorsa bunun sebebi musallat olarak nitelendirilir.

Çocuğa Musallat Olan Cinler Nasıl Anlaşılır? 
İnsanların psikolojik ve fiziksel olarak zayıf ve savunmasız kaldıkları bir diğer zaman çocukluk zamanlarıdır. Çocuk daha anne karnındayken veya doğduktan sonra cin musallat olmuş olabilir. Çocuklarda belirtiler yetişkinlerle benzerlik göstermekle beraber çok fazla ağlama, kabus görme, kekeleme, konuşamama, sessiz kalma, kendini ifade edememe, hayal gördüğünü söyleme ve bunların tıpta tedavisinin bulunamaması durumunda bu sorunların bu varlıklardan kaynaklandığı düşünülebilir.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın