BÜYÜ BOZMA
Sizin farkınız ne diye sorarsanız. Hayatım gerçek kesit gibi çok büyük hadiselere şahit oldu. Çok büyük olayları gördük. Başka ne özelliğiniz var. İsteyen insanlara cinleri gösterebilirim. Ben işin gösterme tarafındayım. Piyasada medyumum diye falcıyım diye çok insanlar var. Aslında hepsi yalan neden yalan çünkü gelecek hakkında bilgi verdiklerini söylüyorlar. Gelecek hakkında Peygamber efendimize bilem söylenmedi bazı vahiyler aracılığıyla ancak bazı bilgiler sunuldu. 
 
Biz bu tür yardımları Müslüman varlıklardan alabiliyoruz. Günümüzde büyüler çok meşhur ve yaygın bir haldedir. Bunlarla uğraşanlar çok biz çok şahit oluyoruz. Büyü yapan da yaptıran da çok. Benim hayatım bunlarla mücadele içinde geçti. Hayatım da hiç kimseye büyü yapmadım yaptıranları da Allah cc Islah eylesin. Hepsiyle savaşıyorum. Bütün hayatım bu mücadeleyle geçti.

Yorumlar (4)

Ve. Sa
2021-09-09 15:33:37

Benimle email yoluyla iletişime geçer misiniz ? Bende bütün belirtiler mevcut evliliğim sona erdi aynaya bakamıyorum. İnsanların içinde olan şeytan ve iblisleri görüyorum anlatanayacağım kafası kesilmiş bebekler vs çok şey var lütfen yardım edin.

Hasan Erkul
2021-09-08 20:51:23

Bende uyurken yataktan zıplama oluyor. Eşimi deli gibi seviyorum fakat bunu dile getirmiyorum dile getirsemde yapmacık davranıyor musum gibi oluyorum. Namaz a başladım iyice üstüme çöktü..en son onun istediği gibi sanaldan başkaları ile sohbet edince uyumaya başladım . Evde suret ler görüyorum bunu eşime de söylüyorum rahat vermiyorlar . Sanaldan başkaları ile fantaziye kalkışı yorum. Ama eşimden başkası ile de birlikte olmadım.

Mutat
2021-08-29 20:22:27

Esim golgeler gpruyor uzun zamandır ugradıyoruz ssgol olsun bazı dostlaromız geldi yardım ettı ama bu sureklı tekrarlıyor artık sasordım ne yapıcamı

Ahmet
2021-08-18 14:12:27

Hocam sizden allah razı olsun Rabbim sizin GİBİ hocaları basımızdan eksık etmesin insallah

Yorum Yazın